ГИРИЧ ВІКТОР СЕРГІЙОВИЧ

НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ, ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ,
ПРОФЕСОР КАФЕДРИ РЕЖИСУРИ ТА АКТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ІМЕНІ НАРОДНОЇ АРТИСТКИ ЛАРИСИ ХОРОЛЕЦЬ

Детальніше

 

Контакти:

Адреса: м. Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 7.
Телефони: (044) 280 11 17, (067) 100-04-89
Е-mail: rezhyser@nakkkim.edu.ua 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

 

Кафедра режисури та акторської майстерності – це колектив однодумців, що завдяки своєму високому творчому та науково-педагогічному потенціалу забезпечує підготовку професійних кадрів у сфері театрального та видовищного мистецтва, реалізує інноваційні мистецькі проєкти та організовує творчі виступи.

В компетенцію випускника-режисера ОР «бакалавр» входить сценарна розробка та постановка театралізованих видовищ, свят, шоу-програм, вистав, концертів. Він може організовувати роботу творчих колективів, здійснювати продюсування мистецьких проєктів; завідувати молодіжними центрами дозвілля; керувати самодіяльними театральними об'єднаннями, студіями, творчими майстернями, будинками культури; здатний успішно працювати в кіно, на телебаченні та радіо.

Випускники спеціалізації «Режисер» ОС «магістр» можуть працювати як головний режисер, головний режисер-постановник, головний художній керівник; директор творчо-виробничого обʼєднання, установи культури (кінотеатру, театру, кіностудії); викладач вищого навчального закладу; науковий співробітник.

Випускник-актор ОР «бакалавр» здатен виконувати різноманітні ролі в театрі, кіно, на естраді; працювати диктором та ведучим на телебаченні та радіо; реалізовуватись в галузі озвучення і дубляжу; вести концерти, творчі вечори, шоу-програми; весілля, вечірки, «корпоративи»; виступати як артист розмовного жанру, конферансьє, читець, імітатор; працювати як асистент режисера, керівник студії за видами мистецтва та художньої творчості, організатор ритуалів і урочистостей, розпорядник палацу одружень.

Бакалавр

  • режисура
  • акторська майстерність

    Магістр
  • режисура
  • акторська майстерність

 

ДИСЦИПЛІНИ КАФЕДРИ:

 

20 травня 2022 року на кафедрі режисури та акторської майстерності імені народної артистки України Лариси Хоролець за попередньо створеним і оприлюдненим завчасно графіком відбулися три зустрічі зі здобувачами 1, 2, 3 курсів щодо обрання ними дисциплін вільного вибору на наступний навчальний рік. Викладачі представили свої дисципліни, ознайомили з силабусами та Робочими програмами, дали вичерпні відповіді на поставлені запитання студентської молоді. Вибір було зроблено! Вітаємо!!!

 

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНІ ПРОГРАМИ

 

ПОЛОЖЕННЯ про демонстрацію творчого проєкту здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньою програмою «Режисура» НАКККІМ

 

Положення про демонстрацію творчого проєкту здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за ОПП "Акторська майстерність" НАКККіМ

Рейтинг здобувачів вищої освіти за ОР бакалавр ОП «Акторська майстерність», «Режисура» за 2020-2021 н.р.

 

МАТЕРІАЛИ З АКРЕДИТАЦІЇ ОП «РЕЖИСУРА» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 026 «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО» ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ

 

УВАГА!  17 лютого 2022 17:00 Відкрита зустріч з експертною групою, ОП «Режисура»

Кафедра режисури та акторської майстерності Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв запрошує усіх бажаючих та учасників освітнього процесу завітати на відкриту зустріч із членами експертної групи з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми "Режисури" за першим рівнем вищої освіти.
Зустріч відбудеться у форматі відео-конференції.
Мета: Обговорення оптимальних шляхів щодо підготовки високопрофесійних режисерів у галузі сценічного мистецтва (театралізовані вистави, свята, урочистості, корпоративні вечори,весілля, театральні спектаклі, виставки,фестивалі, дитячі програми, спортивні змагання, шоу-програми та ін.).

 

День 1: ID 32444 Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, ОП «Режисура»
Час: 17 лютого 2022 10:00
Підключитись до конференції Zoom:
https://us02web.zoom.us/j/87696957490?pwd=U2lMZzBkcHR5THNkSkx0SkZhSTFYQT09
Ідентифікатор конференції: 876 9695 7490
Код доступу: 2022

Відкрита зустріч з експертною групою: ID 32444 Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, ОП «Режисура»
Час: 17 лютого 2022 17:00
Підключитись до конференції Zoom:
https://us02web.zoom.us/j/89860623038?pwd=c2J6bDM0R0NSV09QVU8rN0JYdmQ5UT09
Ідентифікатор конференції: 898 6062 3038
Код доступу: 2022

День 2: ID 32444 Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, ОП «Режисура»
Час: 18 лютого 2022 10:00
Підключитись до конференції Zoom:
https://us02web.zoom.us/j/89219954586?pwd=UUNWNUkzbmdrRHZMZHlZbWhQcXd0UT09
Ідентифікатор конференції: 892 1995 4586
Код доступу: 2022

 

 

МАТЕРІАЛИ З АКРЕДИТАЦІЇ ОПП «АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 026 "СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО" ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ

 

УВАГА! 15 лютого 2022 17:30 Відкрита зустріч з експертною групою, ОПП «Акторська майстерність»

Кафедра режисури та акторської майстерності Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв запрошує усіх бажаючих та учасників освітнього процесу завітати на відкриту зустріч із членами експертної групи з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми "Акторська майстерність" за першим рівнем вищої освіти.
Зустріч відбудеться у форматі відео-конференції.
Мета: Обговорення оптимальних шляхів щодо підготовки високопрофесійних фахівців у галузі сценічного мистецтва (акторська майстерність).

Відкрита зустріч з експертною групою: ID 32446 Національна академія керівних кадрів
культури і мистецтв, ОП «Акторська майстерність»
Час: 15 лютого 2022 17:30
Підключитись до конференції Zoom:
https://us04web.zoom.us/j/77808356430?pwd=xlC_szocMaIHT5mrcZkVn8p-1nUGqE.1
Ідентифікатор конференції: 778 0835 6430
Пароль: 2022

 

 

РОБОЧІ ПРОГРАМИ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ 026 СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОПП «РЕЖИСУРА»

 

 

РОБОЧІ ПРОГРАМИ, СИЛАБУСИ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ 026 «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО» ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОПП «АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ»

 

 

СИЛАБУСИ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ 026 СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОПП «РЕЖИСУРА»

 

 

СИЛАБУСИ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ 026 "СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО" ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОПП «АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ»

 

 

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТІВ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ «Акторська майстерність» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 026 «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Запрошуємо роботодавців, представників професійної спільноти та академічних кіл, здобувачів вищої освіти, випускників, всіх зацікавлених осіб взяти участь в обговоренні проєктів освітньо-професійних програм «Акторська майстерність» спеціальності 026 «Сценічне мистецтво» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти для вступників 2021-2022 н.р.
Інформуємо учасників опитування, що в основу проєктів освітніх програм покладені положення відповідних Стандартів вищої освіти, якими визначені ключові компетентності та програмні результати навчання.
Зауваження та пропозиції щодо змісту, форм та методів навчання за освітньо-професійною програмою «Акторська майстерність» просимо надсилати на офіційну електронну пошту кафедри режисури та акторської майстерності НАКККіМ rezhyser@nakkkim.edu.ua або залишити у відповідних полях анкет, які подані нижче:


Освітньо-професійна програма «Акторська майстерність» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

ПРОЄКТ Навчального плану ОПП Акторська майстерність (бакалаврат) 2022-23 н.р.

ПРОЄКТ Навчального плану ОПП Акторська майстерність (бакалавр) заочна форма 2022-23 н.р.

 

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДЕМОНСТРАЦІЮ ТВОРЧОГО ПРОЄКТУ ЗДОБУВАЧІВ ПЕРШОГО
(БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЮ ПРОГРАМОЮ «АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ»
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ КЕРІВНИХ КАДРІВ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

 

Запрошуємо роботодавців, представників професійної спільноти та академічних кіл, здобувачів вищої освіти, випускників, всіх зацікавлених осіб взяти участь в обговоренні проєкту Положення про демонстрацію творчого проекту здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Акторська майстерність».
Інформуємо учасників опитування, що демонстрація творчого проєкту є формою атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти відповідно до Cтандарту вищої освіти зі спеціальності 026 «Сценічне мистецтво».

Положення про демонстрацію творчого проєкту. Шлемко О.Д. (20.02.22)

Зауваження та пропозиції щодо змісту Положення про демонстрацію творчого проекту просимо надсилати на офіційну електронну пошту кафедри режисури та акторської майстерності НАКККіМ: rezhyser@nakkkim.edu.ua

 

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ «Режисура» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 026 «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО»

 

Запрошуємо роботодавців, представників професійної спільноти та академічних кіл, здобувачів вищої освіти, випускників, всіх зацікавлених осіб взяти участь в обговоренні проєктів освітньо-професійних програм «Режисура» спеціальності 026 «Сценічне мистецтво» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти для вступників 2021-2022 н.р.
Інформуємо учасників опитування, що в основу проєктів освітніх програм покладені положення відповідних Стандартів вищої освіти, якими визначені ключові компетентності та програмні результати навчання.
Зауваження та пропозиції щодо змісту, форм та методів навчання за освітньо-професійною програмою «Режисура» просимо надсилати на офіційну електронну пошту кафедри режисури та акторської майстерності НАКККіМ rezhyser@nakkkim.edu.ua або залишити у відповідних полях анкет, які подані нижче:
анкета для опитування роботодавців, представників театрально-видовищної сфери
анкета для опитування випускників і студентів НАКККіМ за освітньою програмою «Режисура».
Посилання для роботодавців
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSexa0iOFSujslnC_8Ob7bnemtJxEVaxlldb-R_RY2SqZux5nA/viewform?usp=sf_link
Посилання для випускників
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScWi-0XuJzaDqMw6CcUu3PE7LwnzuiWv28g0Bx-PPNBxEHpZw/viewform?usp=sf_link

 
 
 
 

ВІДГУКИ - РЕЦЕНЗІЇ НА ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ «АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ» ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ

 

 

ВІДГУКИ - РЕЦЕНЗІЇ НА ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ «РЕЖИСУРА» ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ

 

 

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА

 

 
Рейтинг здобувачів вищої освіти за ОР магістр ОП «Акторська майстерність», «Режисура» за 2020-2021 н.р.

 

МАТЕРІАЛИ З АКРЕДИТАЦІЇ ОП «АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 026 «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО» ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ

 

 

МАТЕРІАЛИ З АКРЕДИТАЦІЇ ОП «РЕЖИСУРА» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 026 «СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО» ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ

 

 

СИЛАБУСИ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ 026 СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОП «АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ»

 

 

СИЛАБУСИ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ 026 СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОП «РЕЖИСУРА»