09.11.2021

Щорічно 10 листопада весь світ відзначає Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку. Розвиток науки – важлива складова зростання держави, а науковці – це інтелектуальний потенціал нації, майбутнє нашої країни.

Детальніше
14.10.2021

Шановні колеги, здобувачі вищої освіти і друзі Академії!
Покрова Пресвятої Богородиці для всіх православних є одним з найбільш важливих релігійних свят, адже у цей день своїм Покровом Богородиця оберігає нас від лиха і негараздів. Українцям здавна притамана глибока любов, шана і благоговіння до Неї.

Детальніше
02.10.2021

Шановні освітяни! Прийміть щиросердні вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв - провідний мистецький заклад вищої освіти в Україні, де працює плеяда висококваліфікованих працівників культури і освіти України!

Детальніше
09.09.2021

10 вересня о 12:00 до Дня фізичної культури і спорту на академічній площі НАКККіМ відбудуться спортивні змагання з багатоборства.
Запрошуються усі бажаючі взяти участь і підтримати наших учасників!

Детальніше
24.08.2021

 Шановні здобувачі вищої освіти, колектив і друзі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв! Прийміть найсердечніше вітання з нагоди великого національного свята – 30-ї річниці Незалежності України!

Детальніше
08.06.2021

Друг - це найкраще, що в тебе може бути,
і найкраще, чим можеш бути ти.
(Дуглас Пейджест)

Детальніше
24.05.2021

Щиро вітаємо всіх з Днем слов’янської писемності й культури!

Детальніше
21.05.2021

20 травня в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв за участю студентів та викладачів відбувся святковий концерт, присвячений Дню вишиванки.

Детальніше
28.04.2021

Дорогі друзі! Щиро вітаю Вас із найсвітлішим весняним святом Великоднем!

Детальніше
13.03.2021

До дня народження видатного українського митця Т.Г.Шевченко в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтва на кафедрі академічного і естрадного вокалу та звукорежисури відбулася відкрита концерт-лекція на тему: "Українське музичне мистецтво Т.Г.Шевченко "Солоспіви"".

Детальніше
08.03.2021

Любі працівниці та студентки Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв!
Весна, радість, щастя, кохання - усе це пов’язане з Жінкою – Берегинею роду. Від імені всього чоловічого колективу Академії та від себе особисто щиро вітаю вас із чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Детальніше
05.03.2021

Проведено відкриту‌ ‌лекцію‌ ‌професора‌ ‌кафедри‌ ‌режисури‌ ‌та‌ ‌акторської‌ ‌майстерності‌ Хоролець‌ ‌Лариси‌ ‌Іванівни, що ‌присвячена‌ ‌150-річчю‌ ‌геніальної‌ ‌поетеси‌ на тему:‌ "Побудова‌ ‌словесної‌ ‌дії‌ ‌у‌ ‌драмах‌ ‌Лесі‌ ‌Українки"‌.

Детальніше
22.01.2021

Сьогодні український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності України. Саме у цей день, українські землі почали об’єднуватися в одну велику самостійну державу. Це свято – нагадування для всіх українців, що сила нашої держави – в єдності земель, а сила народу – в єдності людей.

Детальніше