КОНСУЛЬТАНТИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
Відповідальний секретар приймальної комісії
+380 (68) 575 78 37 – Кратко Юлія Володимирівна;
Спеціальність 022 Дизайн (ОП "Графічний дизайн", ОП "Дизайн середовища")
+380 (93) 767 81 67 – Лисенко-Ткачук Ірина Василівна;
+380 (73) 159 21 83 – Слівінська Аліна Францівна;
Спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (ОП «Мистецтвознавство та експертиза культурних цінностей», ОП " Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація")
+380 (95) 165 89 95 – Бойко Вячеслав Іванович;
Спеціальність 024 Хореографія (ОП "Хореографія", ОП "Класична хореографія")
+380 (96) 001 08 07 – Климчук Ірина Сергіївна;
+380 (63) 485 82 84 – Драч Володимир Володимирович;
Спеціальність 025 Музичне мистецтво
+380 (66) 355 98 23 – Попович Марія – ОП "Сольний спів";
+380 (93) 165 61 63 – Комар Володимир Олександрович – ОП "Звукорежисура";
Спеціальність 026 Сценічне мистецтво (ОП "Акторська майстерність", ОП "Режисура")
+380 (63) 157 57 97 – Кратко Юлія Володимирівна;
Спеціальність 028 Менеджмент соціокультурної діяльності (ОП "Менеджмент креативних індустрій", ОП «Менеджмент індустрії дозвілля (готельний, туристичний, рекреаційний)»)
+380 (93) 347 40 97 – Васильченко Людмила Леонідівна;
Спеціальність 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (ОП «Інформаційна діяльність та медіакомунікації» ОП «Документно-інформаційні системи та ресурси»)
+380 (67) 264 43 35 – Добровольська Вікторія Василівна;
Спеціальність 034 Культурологія (ОП "Культурологія")
+380 (66) 956 65 04 – Сафонова Ірина Григорівна.
КОНСУЛЬТАЦІЇ ТРЕТЬОГО (ОСВІТНЬО-НАУКОВОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ - ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ
ОП «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»
+380 (95) 284 93 05 - Зосім Ольга Леонідівна
ОП «ІНФОРМАЦІЙНА, БІБЛІОТЕЧНА ТА АРХІВНА СПРАВА»
+380 (67) 264 43 35 - Добровольська Вікторія Василівна
ОП «КУЛЬТУРОЛОГІЯ»
+380 (50) 559-76-58 - Овчарук Ольга Володимирівна
ОП «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО, ДЕКОРАТИВНЕ МИСТЕЦТВО, РЕСТАВРАЦІЯ»
+380 (50) 610 59 57 (Вайбер) - Міщенко Ірина Іванівна