Електронний каталог наукової бібліотеки НАКККіМ

 

Контакти:

Адреса: Київ, 01015, вул. Лаврська, 9, корп. 11
Тел. абонементу: (044) 288-80-46
Тел. читальної зали: (044) 501-50-78
Тел. читальної зали наукової літератури: (044) 531-99-81
E-mail: library@nakkkim.edu.ua

Графік роботи:
Понеділок – Четвер: з 10-00 до 17-45
П’ятниця: з 10-00 до 16-45
Перерва з 13-00 до 14-00 (Абонемент)
Перерва з 13-30 до 14-00 (Читальні зали)
Вихідні дні — субота, неділя
Санітарний день — остання п’ятниця місяця

Про бібліотеку
Наукова бібліотека Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв є інформаційним осередком, «серцем» всього закладу, який забезпечує «кровообіг» фахової (і не тільки) інформації «артеріями» всіх його підрозділів, сприяючи як навчальному, так і виховному процесам.
Постаючи флагманом бурхливої наукової діяльності, її співробітники щорічно проводять наукові дослідження, активно представляючи свої наукові здобутки в міжнародних, всеукраїнських, академічних та інших конференціях, симпозіумах форумах тощо. Окрім того, фахівці закладу активно беруть участь в захистах кандидатських та докторських робіт, виступаючи рецензентами, опонентами тощо й продукуючи, тим самим, активний розвиток бібліотечної галузі.
Саме тут, в Науковій бібліотеці, Ви можете отримати повну, обґрунтовану інформацію, доповнену щиросердною й доброзичливою консультацією: до Ваших послуг три читальні зали (два – універсальні й один – науковий читальний зал, що акумулює всі наукові дані Академії: захищені дисертації, написані монографії, видані матеріали конференції, круглих столів тощо).

Відділ обслуговування науковою літературою і зберігання фондів
Організує якісне та оперативне обслуговування користувачів, забезпечує їх потреби у отриманні інформації, покращує умови самостійної роботи студентів у читальних залах Бібліотеки.

Відділ наукової обробки документів та комплектування
Здійснює поточне комплектування з вивченням зовнішніх інформаційних потоків й системи розповсюдження документів (прайс-листи, анотовані тематичні плани, книготоргові бюлетені, web-сайти видавництв та книготоргові каталоги тощо).

Науково-методичний та інформаційно-бібліографічний відділ
Науково-методична, інформаційна і довідково-бібліографічна робота спрямована як на поповнення інформаційних ресурсів власної генерації, так і на удосконалення самої системи інформаційних послуг усім категоріям користувачів.