Сьогодні українці відзначають величне свято - День Соборності України!
Саме 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві в урочистій атмосфері відбулося проголошення Акта злуки Української Народної Республіки із Західно-Українською Народною Республікою в єдину незалежну державу, що і стало нагодою для відзначення Дня Соборності України.
У зачитаному на зборах “Універсалі соборності”, зокрема, відзначалося: “Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західноукраїнська Народна Республіка (Галичина, Буковина, Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка”. Це стало вирішальною подією в історії нашої Батьківщини!
Нині, як ніколи раніше, нам дуже потрібна єдність усіх регіонів і громадян країни. В єдності сила нашого народу!
Нехай любов до рідного краю об'єднує український народ, допомагає йти до перемоги та процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України. Добробуту та миру!
Слава Україні!





