18 листопада з 10:00 до 22:00 в ДП «Український Дім» по вул. Хрещатик, 2 в м. Києві відбуватиметься II Київ-етно-мюзік-фест «Віртуози фолку».

Фестивальні заходи: презентації учасниками концертних програм, майстер-класи та колекційні виставки майстрів з виготовлення етно-музичних інструментів та майстрів народної творчості, творчі зустрічі з діячами культури та мистецтва, гала-концерт за участі лауреатів фестивалю та зіркових гостей. Відбуватиметься відеозйомка та онлайн-трансляція фестивалю на сторінці у Facebook. Очікувана аудиторія – до 10 тис. осіб без вікових обмежень.

В рамках проведення Фестивалю відбудеться практична конференція «Коло просвіти «Віртуозів фолку». Тема: «Сучасний стан, тенденції та пріоритети розвитку народного виконавства в українській музиці». Діалоги – пульс сьогодення, погляд в майбутнє. Скажіть те, що хочете знати, чути, бачити.

Свою участь у Конференції необхідно підтвердити електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 16.11.2018 року.

Запрошення для професорсько-викладацького складу на конференцію та фестиваль