15 березня 2023 року в рамках заходів від Мистецького простору «Контур» відбулися практичні заняття з Психології творчості на виставці Марини Камінської «Рік вимушеної міграції».

Здобувачі освіти мали чудову нагоду поспілкуватись з художницею, дізнатись про її творчий шлях, методи натхнення, те як народжують творчі роботи та багатогранність творчої особистості, а також проаналізувати психологічний вплив робіт художниці, в яких відображено біль і силу, відродження України, люди і світло, яке допомагає українцям у протистоянні жорстокій війні.

Марина Камінська - випускниця Національної Академії керівних кадрів культури і мистецтв. Свій професійний творчий шлях розпочала у сфері сучасної хореографії та згодом продовжила втілювати власні ідеї через форми й ритми кольору у візуальному мистецтві.

Зараз Марина Камінська бере участь у групових та проводить персональні виставки в Києві, Відні, Гарс-ам-Кампі, Мюнхені, Нюрнберзі, Кракові, Берліні, Брауншвайгу.

Організатори заходу: помічниця ректора Людмила Васильченко та старша викладачка кафедри режисури та акторської майстерності Юлія Кратко.