21 березня в галереї імені Віктора Огневʼюка відбулося урочисте відкриття творчого проєкту «Арт-простір», що був створений спільно Інститутом дизайну та реклами НАКККіМ та факультетом образотворчого мистецтва і дизайну Київського столичного Університету імені Бориса Грінченка.
У вітальному слові до гостей виконувач обовʼязків ректора НАКККіМ Валерій Марченко зазначив: «Мистецтво - це синкретичне явище, яке потребує синергії, в даному випадку це синергія двох мистецьких закладів. І надзвичайно приємно, що ми можемо це робити… Ми будемо робити такі проєкти не тільки в галузі образотворчого мистецтва, але і в інших галузях мистецтва до яких ми дотичні! І спільними зусиллями зможемо поширювати мистецтво всією Україною і світом!».
Творчий проєкт «Арт-простір» покликаний ще раз продемонструвати який непростий час переживає кожен із нас, але попри все мистецтво - живе!
Ми дякуємо талановитим митцям, які створили цей чудовий проєкт і бажаємо творчої наснаги на многії літа.
Більше фото тут: https://drive.google.com/drive/folders/108_PUrQ9RgTxUNxWsRm8-D-Yo-KWGq40




