15 листопада 2022 року об 10:00 відбулася відкрита лекція професора кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Зосім Ольги Леонідівни. Лекція проводилась з основної навчальної дисципліни «Історія вокального мистецтва» на тему: «Камерно-вокальна музика українського бароко» для здобувачів четвертого курсу освітньої програми «Сольний спів» першого (бакалаврського) рівня.

На лекції підіймалися питання термінології на позначення камерно-вокальних, передусім пісенних, жанрів доби бароко, які побутували на українських землях. Студентам було продемонстровано сторінки рукописних та друкованих співаників, які показали недосконалість та хиби поширеної в Україні базової термінології щодо пісенних жанрів барокової доби. Завдяки численним прикладам духовних і світських пісень Єпифанія Славинецького, Данила Туптала, Григорія Сковороди та низки анонімних авторів у виконанні Тараса Компаніченка, дуету старосвітської музики, ансамблю «A cappella Leopolis» та інших українських виконавців було показано багатство української пісенної лірики барокової доби й розмаїття можливостей її сучасних інтерпретацій.