У Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв, 23 квітня 2024 року, відбулася весняна толока «Чисте довкілля Академії».
Дякуємо профспілковій організації Академії за організацію заходу, а всім, хто долучився щиро дякуємо за внесок у створення чудового простору.
Завдяки вам, ми маємо змогу милуватися красою нашого ЗВО.




