У  цю складну годину воєнного лиха для нашої країни, студенти і викладачі гідно й мужньо тримали свій освітній фронт. Незважаючи на повітряні тривоги, масовані ракетні обстріли, відсутність електроенергії колектив Академії не припиняв освітню діяльність!

Викладачі здійснювали навчання і наукове кураторство, студенти відвідували заняття, складали іспити, писали і захищати магістерські роботи, брали участь і перемагали в конкурсах студентських наукових робіт, створювали культурологічні проекти, гідно представляли Україну й українське студентство за кордоном в рамках міжнародної програми Еразмус+ та на Міжнародних творчих фестивалях, тримали мистецький і волонтерський фронт. Ми дякуємо нашим ЗСУ за те, що ми мали можливість вчитися, творити, працювати!

Ми щиро вітаємо наших випускників та бажаємо їм творчих професійних успіхів!