З 27 жовтня 2022 року в Бібліотеці Університету Регенсбургу розпочато  реалізацію наукового проекту «Арт-блокчейн у дигітальних процесах культуротворення» доктора мистецтвознавства, доцента кафедри культурології та міжкультурних комунікацій Анастасії Ігорівни Кравченко.

Наукове дослідження проводиться в рамках започаткованої Німецькою бібліотечною спілкою (dbv) стипендіальної програми NUMO, що фінансується за підтримки Уповноваженого Федерального уряду з культури та медіа на підставі постанови Бундестагу Німеччини.
Зазначена стипендіальна програма, спрямована на втілення некомерційних проектів та позиціонується як складова підтримки сфери культури та медіа України, що реалізується у співпраці українських стипендіатів з публічними або академічними бібліотеками й архівами Німеччини.