24 червня відбувся показ з основ акторсько-режисерської діяльності та сценічного мовлення студентів 1 курсу, ОП "Режисура" під назвою "Бандеродень". Викладачки: Кратко Ю.В., Рудніцька О.О.

Студентки виступили авторами текстів та режисерами епізодів. На показі дівчата продемонстрували здобуті навики з техніки мовлення та опанування елементами акторської техніки. Актриси змогли виступом підняти настрій глядачам і зарядити патріотичною енергією.

Під час заходу було влаштовано аукціон на якому розіграли авторську футболку. Над її створенням працювали студентки курсу- фотографії були зроблені під час виконання одного із завдань із режисури.
Отримані гроші з аукціону перерахували на "Народний байрактар" у Фонд Сергія Притули.

Віримо, що такі покази підіймають патріотичний дух українців і культуру України, наближаючи перемогу!

Слава Україні! Дякуємо ЗСУ за можливість творити.