16 червня 2022 року о 13.40 в дистанційному форматі відбувся творчий показ акторської групи БСМ-12-20/2 (художній керівник, заслужений артист України, професор кафедри Зайцев Валерій Павлович) 2-го курсу з предмету «Масові ігри і свята» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович).

Студенти були розбиті на 3 команди по 4-5 студентів і кожна мала свого капітана, а завданням було проведення масових ігор, свят, конкурсів і вікторин до весняно-літніх свят.
Першою виступила команда у складі : Василенко Ігор (капітан), Котляр Софія, Кісельнікова Вероніка і Прилепа Ангеліна (з Литви). Вона провела цікаву гру до свята 5 травня Червоної (Красної) горки. Прекрасний образ Лялі створила студентка Котляр Софія за допомогою атрибутів, орнаменту та допомоги її матері з міста Дніпро. Цей епізод став справжньою кульмінацією гри. Усі студенти, які змагалися під час проведення цієї обрядової дії, отримали призи і сувеніри.
Другою виступила команда у складі : Перова Рената (капітан), Котляр Софія, Осадчий Владислав, Кісельнікова Вероніка і Сидоренко Поліна (з Італії). Темою цього творчого епізоду стало свято Трійці Господньої, що в цьому році відзначалася у неділю, 12 червня. Учасники продемонстрували вміння проводити обрядові ігри і конкурси та показали колорит українських свят. Вони запросили для участі у іграх присутніх, виявили переможців та вручили призи не тільки фіналістам змагань, а й усім учасникам.
Третьою виступала команда у складі : Сидоренко Поліна (капітан), Василенко Ігор, Кісельнікова Вероніка, Котляр Софія, Осадчий Владислав і Перова Рената. Ця команда підготувала казку про свято Петра і Павла (12 липня) Роль двох матусь виконали Сидоренко Поліна і Кісельнікова Вероніка. Дочками були Котляр Софія (порядна) і Перова Рената (нечесна). Дві ролі : нареченого Карпа і апостола Петра виконав Василенко Ігор, а ведучим, а також Господом був Осадчий Владислав. Казка пройшла дуже цікаво і завершилась хеппі-ендом.
Студенти самостійно підбирали собі яскраві образи, костюми та інший реквізит. Показ пройшов на одному диханні, весело, цікаво та дуже емоційно, не зважаючи на дистанційний формат.