14 червня 2022 р. відбувся заліковий онлайн-показ «Українські байки та гуморески» студентів 3-го курсу гр. БСМ 12-9 з дисципліни «Сценічна мова».

 Викладач – професор кафедри режисури та акторської майстерності імені народної артистки України Лариси Хоролець, кандидат мистецтвознавства, заслужена артистка України Шлемко О. Д. доклала чимало зусиль, щоб в умовах воєнного стану підготувати в онлайн-режимі та по телефону студентів, які розпорошені не лише по Україні, а й далеко за її межами (від Польщі і до Японії). Доброю методичною підмогою для студентів стали видані Шлемко О. Д. у 2021 р. методичні рекомендації до практичних занять «Сценічна мова: методика сценічного виконання гумористичних творів».
На онлайн-показі був присутній завідувач кафедри режисури та акторської майстерності імені народної артистки України Лариси Хоролець В. С. Гирич та заступники завідувача кафедри С. М. Садовенко та В. Б. Матушенко, які відзначили зростання акторської майстерності у студентів і високо оцінили їхній творчий доробок. Відповідно, студенти отримали високі оцінки. Так, з 13 студентів, які складали залік, 12 отримали відмінні оцінки. Тож для студентів і для професорсько-викладацького складу кафедри режисури та акторської майстерності згаданий заліковий показ став справжнім святом.