Вже кілька років поспіль в Національній Академії керівних кадрів культури і мистецтв діє Мистецький простір “КОНТУР”. Це креативний майданчик, де студенти мають можливість експериментувати, розвивати творчі навички та втілювати їх в творчих різножанрових проектах.

Пропонуємо Вашій увазі заходи, проведені у Мистецькому просторі “КОНТУР”
в лютому 2023 року:

10.02. відбувся Майстер-клас з акторської майстерності "ДТЕК: дій, твори, експериментуй, комунікуй" від керівниці Театру "Шарж" Юлії Кратко.

16.02. відбулися "Контурні забави". Усі присутні грали в ігри, спілкувалися, обмінювались думками, ідеями та пили чайок зі смаколиками. Крім того, граючи, всі змогли поглибити свої знання в історії України та вивчили декілька нових, суто українських слів, а також спробували себе в ролі відомих українських особистостей.

17.02. завітав Театр Educator Ліцею Educator з виставою за мотивами однойменного твору Юрія Іздрика - «Любов». Після нього відбулося спілкування зі студентами та викладачами НАКККіМ, під час якого бажаючі дали професійні поради талановитим артистам-початківцям. А на завершення відбувся майстер-клас від Юлії Володимирівни Кратко для вдосконалення навичок з акторської майстерності та роботі в команді.

27.02.23 відбулася Перформативна презентація проєкту “Безмовні свідки”: збірки відео та літературних свідчень предметів, що стали учасниками подій, які принесла війна. Авторами творів стали студенти НАКККіМ та Театр "Шарж". Сторінка проєкту в інстаграмі @bezmovni (https://instagram.com/bezmovni?igshid=ZDdkNTZiNTM=)


Запрошуємо вас слідкувати за подіями в Мистецькому просторі "Контурі" - https://instagram.com/kontur_prostir?igshid=YmJhNjkzNzY=