У міжнародному конкурсі, що відбувся в Києві 24 жовтня з нагоди 80-річного ювілею видатної оперної співачки, народної артистки України, професора НМАУ ім. П. І. Чайковського Валентини Кочур, взяли участь студентки Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв вокального класу доцента кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Ірини Вежневець, супровід – концертмейстер класу Марія Попович. За підсумками творчих змагань, за рішенням журі конкурсу призові місця та звання лауреатів конкурсу у своїх вікових категоріях вибороли Емілія Міцкевич (1 премія), Софія Мілляр (2 премія), Поліна Черепкова (2 премія), Аліна Панова (3 премія). Вітаємо переможниць з нагородами! Бажаємо учасницям конкурсу та їх викладачам творчого натхнення для подальших успіхів на шляху до нових мистецьких звершень!