Вітаємо з перемогою студентку 1 курсу, групи БДЗ-11-21/2 НАКККіМ Кульнєву Софію. Софія виборола перемоги одразу в двох номінаціях: Гран-прі в техніці скульптура і гончарство та стала лауреатом у номінації “Графіка, змішана”.

SOLOVIOV ART - міжнародний конкурс талантів для митців будь-якого професійного рівня, з будь-якої країни світу. До участі в конкурсі допускаються всі види сучасного мистецтва: малюнки, картини, скульптури, фотографії, графіка. Метою конкурсу є заохочення талантів, даючи їм можливість приєднатися до Міжнародного ринку сучасного мистецтва. Завдяки об'єднанню і міжнародному статусу, цей конкурс є величезною можливістю для талантів, які можуть отримати призові місця.

Перемоги в конкурсах такого рівня стануть блискучим початком майбутньої кар'єри в мистецтві та подальшому творчому становленні! Не пропустіть свій шанс! Пишаємось нашими талановитими студентами!