На Пленарному засіданні Х Ювілейній міжнародній конференції «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: орієнтири співтворення (25–28.02. 2020 р., смт. Славське Львівської області) з доповіддю «Освітній компонент проєкту «Академічна протидія гібридним загрозам» та завдання для університетської спільноти» виступила Ірина Шевченко, к. п. н., доцент, директорка Центру неперервної культурно-мистецької освіти НАКККіМ, член команди НАКККіМ в міжнародному проєкті Еразмус + "AcademicResponsetoHybridThreats" Erasmus+ CapacityBuildingProjectWARN 610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP.

Учасники конференції дізналися про мету та завдання проєкту, у якому НАКККіМ є одним з семи українських партнерів. Особливу зацікавленість викликали можливості використання майбутніх результатів проєкту у культурній, зокрема бібліотечній практиці. Наголошувалося також на тому, що майбутні інструменти протидії гібридним загрозам, як результати проєкту, є важливими для бібліотек, що надають послуги доступу до інформації у реальному та віртуальному середовищі.

Нові навчальні програми, особливо курси LLL, що будуть розроблені учасниками проєкту, їхній контент та нова гібридна методика навчання будуть використовуватися при підготовці та підвищенні кваліфікації бібліотекарів, зокрема у Центрі неперервної культурно-мистецької освіти. Викликала зацікавленість інформація про очікувані 18 онлайнових курсів для електронних бібліотек та 18 курсів для дистанційного навчання, доступ до яких може надаватися у бібліотеках.