9 грудня в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв для діток з м.Маріуполь була проведена інтерактивна театралізована музична програма «Подорож до Різдвяної зірки». В програмі заходу були: Новорічний майстер-клас, музичні забавки, виступ еквілібристів, фотосесія з казковими персонажами, хоровод біля ялинки та подарунки.

Висловлюємо щиру подяку в організації та проведенні директору Центру виховної та культурно-дозвіллєвоі роботи Таку Євгенії Костянтинівні, студентам Академіі Чернову Владиславу, Лютан Анастасії, Гонаровичу Богдану, Баранчук Анастасії, Голєвій Анастасії, Скрипльовій Єлизаветі, Єзерницькій Поліні, Оздемір Сафіє, Кравченко Катерині, Шереметьєву Олександру,Куманьок Анастасії,Дубицькій Яні,Князь Вероніці, Мінєєвій Марії,Перетягіній Дарії, Резниченко Катерині, Маслюку Олександру та друзям Академії,вихованцям Київського палацу дітей та юнацтва Тарубарову Владиславу, Дмитришиній Марії,Скрипці Ганні.
Метою нашого заходу було подарувати свято і посмішку діткам, і нам це вдалося!💙
Дякуємо ЗСУ за можливість провести свято нашим дітям! 💙💛
Висловлюємо щиру подяку за співпрацю директору Департаменту культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради Тримі Діані Володимирівні і Київському палацу дітей та юнацтва.
Слава Україні! 🇺🇦