Сонце засіяло яскравіше, пташки заспівали весняні пісні, а серця наповнилися радістю – адже розпочалася довгоочікувана весна! Це час оновлення, перебудови і надій на краще. А як весну зустрічати найкраще? Звісно, разом зі Студентською радою Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв!
01 березня 2024 року #Молодь_НАКККіМ влаштувала захопливий флешмоб, який запалив серця всіх присутніх. Ми зустрічаємо весну з надією на Перемогу – перемогу над злом та темрявою. Це час для нових початків, для мрій та їх втілення.
Нехай кожен день весни приносить нам лише радість, натхнення та незабутні моменти, а спільні заходи, як цей флешмоб, лише зміцнюють наш дух та єдність.




