У міжнародному конкурсі «Golden Talent», що відбувся в Києві 24.10.21, з нагоди 80-річного ювілею видатної оперної співачки, Народної артистки України, професора НМАУ ім. П.І. Чайковського Валентини Олексіївни Кочур, взяли участь студентки НАКККіМ, вокальний клас кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури І.Л. Вежневець, в супроводі концертмейстера класу М.О. Попович.
За підсумками творчих змагань, за рішенням журі конкурсу призові місця та звання лауреатів конкурсу у своїх вікових категоріях вибороли:
Софія Мілляр – 1 премія, Емілія Міцкевич – 2 премія
Черепкова Поліна – 2 премія, Панова Аліна – 3- премія.
Вітаємо дівчат з нагородами! Бажаємо учасницям конкурсу та їх викладачам творчого натхнення для подальших успіхів на шляху до нових мистецьких звершень!