21 вересня в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв під головуванням проректора з науково-педагогічної та виховної роботи Сиваш І.О. та директора Центру виховної та культурно-дозвіллєвлі роботи Таку Є.К. відбулась онлайн-нарада кураторів академічних курсів. На нараді були присутні куратори Климчук І.С., Швецова Д.О., Воробйова Н.П., Новак Ю.В., Царенко С.О., Науменко О.А., Косова О.Р., Рудніцька О.О., Стронська Н.Т. та Брей Н.О.

Під час наради обговорили питианя щодо адаптації до навчально-виховного процесу здобувачів 1-4 курсів 2022/2023 н.р.; про стан підготовки планів виховної роботи Інститутів; питання сприяння реалізації здобувачами прав щодо участі в органах студентського самоврядування Академії; питання безпеки під час повітряної тривоги; питання щодо участі кураторів та здобувачів під час загальноакадемічних заходів; питання роботи з пільговим контингентом здобувачів та багато іншого.
Також було звернено особливу увагу на важливість постійної комунікації зі здобувачами Академії.