Відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Національною академією керівних кадрів культури і мистецтв, в особі в. о. ректора Валерія Віталійовича Марченка та Вишгородським міським будинком культури «ЕНЕРГЕТИК» в особі директорки Свистун Лесі Іванівни.
Співпраця між установами дозволяє розширити горизонти культурного розвитку та сприяти підкріпленню нашої державної культурної єдності!
Вишгородський міський будинок культури «Енергетик» є культурно-методичним центром, пріоритетними напрямками роботи якого є збереження, розвиток української культури, а також культур інших національних груп, що проживають на території України, популяризація культурної спадщини як національної культури та організація культурного дозвілля громадян.
Будуємо майбутнє України зміцнюючи культурно-мистецький фронт!




