Організатор Національний університет "Острозька академія».  Спікером  в.о.ректора, доктором культурології, професором Ольгою Копієвською було представлено і презентовано  арт-напрацювання здобувачів НАКККіМ, які є професійним відгуком на російську агресію проти України.

Панельну дискусію представляли: доктор філософських наук, професор, голова вченої ради Національного університету “Острозька академія” Петро Кралюк , кандидат філософських наук, доцент, заступниця декана філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Тетяна Власевич, а також польські науковці (Пьотр Пшибиш, доктор габілітований, професор Ґданського університету та Аґнєшка Лукасік-Турецька, доктор габілітований, професор, директор Інституту наук про політику і адміністрування Люблінського католицького  університету Іоана Павла ІІ.), які продемонстрували глибоке розуміння  світоглядних засад російсько-української армії.