23 листопада 2022 року о 12:00 відбулася  «Настановча конференція з практики» (в змішаному форматі), в якій прийняли участь перший проректор з науково-педагогічної роботи, директори Інститутів, завідуючі кафедр, керівники практики, здобувачі-практиканти освітнього рівня магістр денної та заочної форми здобуття освіти, освітнього рівня бакалавр денної форми здобуття освіти.

У вступному слові перший проректор з науково-педагогічної роботи Людмила Михайлівна Степаненко наголосила, що практична підготовка є обов'язковий компонент освітніх/освітньо-наукових програм підготовки фахівців, що спрямована на закріплення теоретичних знань, отриманих здобувачами вищої освіти за час навчання. Учасники конференції ознайомились з сторінкою «Практична підготовка» на сайті Академії (ознайомила завідувач практики-Любов Павлівна Войцях), своїми напрацюваннями про види альтернативної практики в умовах військового стану поділилась доцент кафедри арт-менеджменту та івент-технологій, керівник практики Наталія Олександрівна Шевченко, інструктаж з охорони праці провела доцент кафедри культурології та МК, керівник практики Оксана Миколаївна Гавеля. Всі учасники відмітили, що основною перевагою альтернативної практики є її доступність в будь-який час, до того ж для проходження досить комп'ютера з доступом до Інтернету та невідкидали можливості проходження практики безпосередньо на базах практики.
Висловлюємо впевненість у тому, що здобувачі справляться з усіма завданнями виробничої практики та продемонструють високий рівень фахівця в своїй сфері діяльності.
Успіху Вам, в проходженні практики!