В Академії 2 лютого була урочиста та зворушлива мить – вручення дипломів магістрам Інституту практичної культурології та арт-менеджменту Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
З щирими привітаннями та напутніми словами до випускників звернувся в.о. ректора НАКККіМ Валерій Марченко та побажав їм гарного кар’єрного зростання та успіхів в житті, а також подякував професорсько-викладацькому складу за ту важливу місію, яку вони виконують у цей нелегкий час.
Також з вітальними словами виступили: Директор Інституту практичної культурології та арт-менеджменту Степан Дичковский, в.о. завідувача кафедри арт-менеджменту та івент-технологій Вікторія Добровольська, професор кафедри арт-менеджменту та івент-технологій Olha Kopiyevska, в.о. завідувача кафедри мистецтвознавчої експертизи В'ячеслав Бойко та інші.
Щиро бажаємо вам, шановні наші випускники, щасливої життєвої дороги, нових горизонтів та вершин, здобутків та перемог.
Ви - найкращі!
А всі фото вже за посиланням: https://drive.google.com/.../1wkpCAdfXPuNb-X1GIgg1s...





