На виконання Постанови Верховної Ради України від 03 травня 2022 р. № 2235-ІХ «Про Заяву Верховної Ради України з нагоди 77-ї річниці перемоги над нацизмом  та про неприпустимість присвоєння Російською Федерацією перемоги над нацизмом» 01 вересня 2022 р. в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв для здобувачів вищої освіти завідувачка кафедри культурології та міжкультурних комунікацій проф. Овчарук О.В. провела лекцію на тему: «Перемогли нацизм-переможемо рашизм».

Лекція була присвячена обговоренню особливостей відстоювання української державності в умовах повномасштабної російської збройної агресії, значення української культури як дієвого інструменту в боротьбі проти агресора на інформаційному фронті. Були визначені шляхи участі студентів у процесах майбутнього відновлення українських культурних інституцій.

ПЕРЕМОГЛИ НАЦИЗМ-ПЕРЕМОЖЕМО РАШИЗМ