У 90-ті роковини голодомору-геноциду в Україні 25 листопада 2023 року доцент Кафедри вокального мистецтва Ольга САПОЖНІК провела бесіду-реквієм за невинно убитими й закатованими голодом українцями. У заході взяли участь здобувачі вищої освіти 1, 3, 4 курсів Кафедри вокального мистецтва (БМВ-21-20, БМВ-21-21, БМВ-21-23) та 1 курсу Кафедри музичного продакшну (БМП-21-23) Інституту сучасного мистецтва НАКККіМ.
Студенти згадали усіх закатованих голодом, розстріляних за п'ять колосків, вивезених у заслання, арештованих і репресованих, духівництво та громадських діячів. #Молодь_НАКККіМ поділилась спогадами бабусь і дідусів про голод у їхніх родинах, переглянули факти про геноцид, які опублікував Український інститут національної пам'яті, прослухали баладу Тараса ПЕТРИНЕНКА та гурту «Гроно», «Колискова 33 року» у виконанні співачки Тетяни ГОРОБЕЦЬ.




