25 травня 2022 року до Дня науки в онлайн-режимі на кафедрі дизайну середовища Інституту дизайн та реклами НАКККІМ відбулося засідання круглого столу на тему «Післявоєнне відновлення міського середовища: актуальні питання»,

в якому взяли участь: проректор з наукової роботи НАКККІМ, доктор культурології Денисюк Ж.З., заступник директора Інституту дизайну та реклами, кандидат історичних наук Хіміч Я.О., завідувач кафедри дизайну середовища, доктор технічних наук, кандидат архітектури Омельяненко М.В., доценти кафедри дизайну середовища: кандидат мистецтвознавства Мазніченко О.В., кандидат біологічних наук Крупкіна Л.І., кандидат архітектури Царенко С.О., а також кандидат технічних наук, почесний геодезист України Крельштейн П.Д., студенти Академії, випускники шкіл і коледжів.
У невимушеній обстановці були обговорені актуальні питання відновлення середовища населених пунктів після бойових дій. Зокрема, особлива увага приділена відновленню інженерної інфраструктури міст, яка повинна відновлюватись з урахуванням сучасних досягнень науки і технологій. Також було привернуто увагу до створення нового житлового середовища на місці зруйнованих житлових будинків. Крім того, висловлювались пропозиції щодо застосування сучасних інформаційних технологій при розробленні конкретних проектних пропозицій з формування нового повноцінного для комфортного та безпечного проживання міського середовища.