25 травня в НАКККіМ на кафедрі мистецтвознавчої експертизи відбулося засідання Круглого столу "Мистецтво в глобалізованому світі". В ході виступів, повідомлень та доповідей присутні торкнулися питань здійснення арт-експертизи, реставрації, забезпечення збереження культурних цінностей в умовах війни, набуття нового досвіду співробітниками Академії.

В обговоренні цих важливих тем взяли участь викладачі, здобувачі всіх рівнів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» кафедри мистецтвознавчої експертизи, інші присутні. Зустріч виявилася цікавою та змістовною, під час її проведення було окреслено важливі питання розвитку кафедри, її співпраці з іншими установами в Україні та за її межами.