19 жовтня 2023 року студенти 1 курсу кафедри арт-менеджменту та івент-технологій Інституту практичної культурології та арт-менеджменту Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв відвідали Музей Становлення української нації.
Супроводжувала екскурсію доцент кафедри арт-менеджменту та івент-технологій ІПКАМ НАКККіМ, кандидат психологічних наук, Оксана НАУМЕНКО.
Під час екскурсії студенти мали можливість дослідити різні експозиції, ознайомитися з артефактами, рукописами, картинами та іншими історичними матеріалами, які свідчать про становлення та розвиток української нації.
Від дирекції Музею Становлення української нації #Молодь_НАКККіМ отримали цікаве конкурсне завдання - створити презентацію музею. Стимул для їхньої участі - нагорода у вигляді білетів!
Подорож до Музею Становлення української нації стала для студентів надзвичайно важливою подією. Вони отримали натхнення, мотивацію та нові знання, які надихнуть їх на творчість та професійний розвиток.




