17 жовтня Академія долучилась до міжнародного святкування програми Еразмус +, в рамках якого, кафедра арт-менеджменту та івент-технологій провела квест-перформанс «Молодь: нові культурно-освітні горизонти».

Метою квесту було представлення можливостей програми Erasmus+ для студентів в інтерактивній формі, сприяння обміну знаннями між студентами, які роблять спроби долучитися до таких програм, щоб показати важливість культурного діалогу для соціального забезпечення.

Для ознайомлення з Академією та програмою мобільності студенти кафедри арт-менеджменту та івент-технологій запропонували екскурсію територією навчального закладу у формі невеликого квесту. Для гостей НАКККіМ, серед яких - студенти із КНУ імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська Академія», Київського університету імені Б. Грінченка, Білоцерківського національного аграрного університету, Державного університету інфраструктури і технологій, було представлено карту з помітками, так званою «станцією» з певним завданням, де за допомогою ключів можна розгадати фінальний ребус.

Так, на одній із станцій йшлося про академічну мобільність та гранти ЗВО, розповідали про партнерство України в академічній мобільності та проєкти Еразмус+

Однією з улюблених станцій для студентів була та, де Еразм Роттердамський ефектно знайомив відвідувачів із великим гуманістом, в честь якого названо програму Еразмус+

- «Прагну підносити людей морально, облагорооджувати їх, бути корисним, служити не одному народові, а всьому людству! Пропагандую гуманістичний ідеал людяності і справедливості», - гордо заявляв Еразм Роттердамський.

Наприкінці яскравої презентації, студенти мали зробити креативне фото з Еразмом і викласти в stories мережі Instagram з хештегом #НАКККіМ та #Еразмус+ та під публікацією створити вірш сенкан.

Наступна станція стала тим місцем, де студенти змогли ознайомитись з біографією та творчістю Жана Моне. Серед основного завдання – із фрагментів обличь творців Єдиної Європи скласти одну картину автора, відштовхуючись від тих фактів, які були презентовані студентам.

На станції «Молодь та спорт» учасникам розповідали про співпрацю Еразмус+ із спортивним сектором та підтримку проєктів, які популяризують традиційні види спорту для вирішення соціальних і економічних проблем, впровадження інновацій у спорті, галузях охорони здоров’я, освіти, навчання та молоді.

Важливою станцією була зупинка під назвою #WARN. Саме тут учасникам розповідали про гібридні загрози, які стали викликом світові та Україні. Куратори розповіли про аналіз українських навчальних програм у галузях бізнесу та адміністрації, інформаційних та комунікаційних технологій, соціальних та поведінкових наук, мистецтв, освіти, журналістики та інформації.

Остання станція «Кросворд» презентувала завдання на швидкість, де потрібно було розгадати зашифровані ключі.

Завідувачка кафедри арт-менеджменту та івент-технологій Ольга Копієвська зазначила, що пишається своїми студентами, адже захід пройшов креативно, позитивно та професійно.

- Це було,справді, яскраво! Проведення квесту в стінах НАКККіМ з представниками п’яти вишів Києва дало нашим студентам креативне знайомсто та лише позитивні враження, - поділилася враженнями доцент кафедри арт-менеджменту та івент-технологій Валентина Дячук.

Наприкінці квесту відбулося нагородження переможців та обмін враженнями. Ну і як без спільного фото в холі НАКККіМ! Справді, позитивні емоції в цей день лише доповнили такий унікальний перформанс.