26 травня 2022 р. відбулась дискусійна панель, яку провів відомий український фотограф, член Всесвітньої спілки фотохудожників Global Photographic Union і Національної спілки фотохудожників України, директор Інституту дизайну та реклами Б. П. Андресюк.

До заходу долучились викладачі і студенти Інституту, а також майбутні абітурієнти. Б. П. Андресюк за допомогою фоторобіт з власного доробку, який нараховує більше 5 000 робіт, проілюстрував тенденції мистецтва фотографії в контексті сучасного дизайну. Під час панелі учасники долучилися до обговорення низки теоретико-практичних аспектів фотодизайну, розглянули такі питання, як принципи фотокомпозиції, фотографічні техніки, стилі і стилістика у сучасній фотографії, зорове сприйняття фоторобіт, важливість вираження фотографією емоцій та настрою автора тощо. Присутні захоплено ділилися своїми враженнями від представленої експозиції.