16 травня 2024 року в рамках тижня Днів науки в НАКККіМ було проведено круглий стіл «Мистецтво і дизайн в умовах російсько-української війни» за участю студентів І рівня вищої освіти: бакалавр спеціальності «Графічний дизайн» та викладачів кафедри графічного дизайну Інституту дизайну та реклами.
Учасники обговорили власний досвід творчості в умовах повномасштабної російсько-української війни; виникнення нових напрямів художньо-мистецької діяльності; публічний і особистий простір у дизайні фотографії; дизайн реклами і упаковки; штучний інтелект тощо. Студенти представили доповіді про зміни і тенденції розвитку в українському дизайні, які відбуваються як наслідок перебування в умовах війни.




