Студентки вокального класу заслуженого діяча мистецтв України та доцента кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури НАКККіМ Овсяннікової Наталії Юріївни здобули перемогу в міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв "Золота Амфора", який відбувся 27 листопада в Києві.

Лауреатом І ступеня у номінації “Вокальне мистецтво” (жанр “Сольний спів”) стала студентка І курсу магістратури, гр.ММВ-21-21 Глова Яна. Жанько Катерина, студентка І курсу гр.БМВ-21-21 також стала Лауреатом І ступеня у номінації “Вокальне мистецтво” (жанр “Сольний спів”).

Овсяннікова Наталія отримала подяку голови МГО “Молодіжна ліга Європи” Віталія Нечитайла за підготовку студенток до міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "Золота Амфора", а також - подяку за участь у Фестивалі в якості почесного члена журі та проведення майстер-класу з вокалу для учасників Фестивалю.

Вітаємо студенток та їх керівника з перемогою! Бажаємо натхнення для подальших мистецьких перемог!