Вітаємо аспірантку кафедри музичного мистецтва, естрадну співачку, поетесу та композиторку Вікторію Падалко – лауреатку премії в номінації «Творчі досягнення». Віталій Кличко висловив подяку талановитим лідерам, науковцям, митцям, активістам за їх внесок у розвиток столиці та підкреслив важливість їх активної участі у формуванні майбутнього нашого міста.
Особливим моментом зустрічі став музичний виступ Вікторії, яка виконала авторську пісню «Янголи», присвячену нашим захисникам, а також композицію французькою мовою, як своєрідний місток із Парижем, де в той же час наші спортсмени представляли Україну на світовій арені.
Пишаємося нашою аспіранткою! Бажаємо нових творчих і наукових звершень!




