Вітаємо аспірантку кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Вікторію Падалко – переможницю Відкритого патріотичного фестивалю-конкурсу «Народ-герой – героїв появляє!»

Символічно, у День Незалежності України було оголошено переможців нового масштабного проєкту від Департаменту освіти і науки, Департаменту молоді та спорту КМДА та Київського університету імені Бориса Грінченка – "Народ-герой – героїв появляє", який через культуру та мистецтво об'єднав понад 1500 учасників. Конкурсантів за напрямом «Вокальне мистецтво» оцінювало визнане журі, на чолі з Народним артистом України Павлом Зібровим та лідером гурту Kozak System Іваном Леньо!
Аспірантка Вікторія Падалко здобула перемогу одразу в двох номінаціях:
Естрадний вокал (категорія "Професіонали")
та Авторська патріотична пісня (категорія "Професіонали")
Переглянути відео
Пишаємося нашою аспіранткою та бажаємо нових творчих успіхів і мистецьких злетів! І якнайскоріше хочемо почути нову пісню, вже не про війну, а про нашу довгождану і благословенну Перемогу!

Переглянути відео