Засідання було присвячене обговоренню актуальних питань розвитку культури, мистецтва та мистецької освіти України в умовах воєнного стану, а також можливостей співпраці з Краківською академією. В.о. ректора НАКККіМ О. Копієвська представила науковій спільноті Польщі основні напрями освітніх програм та мистецькі досягнення студентів Академії, виконані ними під час війни, та окреслила пропозиції співпраці у спільних заходах та культурних проєктах.

Також у засідання Круглого столу взяли участь перший проректор з науково-педагогічної роботи Л. Степаненко, в.о. проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Ж. Денисюк.
Від польської сторони участь у Круглому столі взяли: д. хаб., проректор Краківської Академії Образотворчих Мистецтв Бартоломей Струзік, уповноважений ректора з питань допомоги Україні проф. М. Ванюра-Куросад, віце-консул України в Кракові І .Яремчук, Голова Союзу українців у Кракові А. Олійник, голова мистецької фундації «AYA Found Foundation» О. Яніцкі.
Від української сторони участь у заході взяли також низка українських закладів вищої освіти мистецького профілю: Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, Київський національний університет будівництва і архітектури, Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії образотворчого мистецтва. Спільною резолюцією учасників стала ініціатива розробки та підписання Меморандуму про співпрацю.