Великий вклад для здійснення творчого заходу був зроблений представниками кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Інституту сучасного мистецтва НАКККІМ.

Щиро дякуємо за запрошення керівництву НБУ імені Ярослава Мудрого.
Вітаємо всіх з Днем Української писемності та мови! Мова була і є найважливішим символом нашої боротьби за свободу. Разом до Перемоги! Слава Україні!

Доцент кафедри В.І. Мусієнко та здобувачка другого курсу бакалаврату її класу Єлизавета Жовнер, виступили у вокальній частині концерту. Плідно співпрацюючи з американським піаністом, було підготовлено та виконано твори: «Болеро Олени з опери «Сицилійська вечірня» Дж. Верді; арію Лауретти з опери «Джанні Скіккі» Дж. Пуччіні; українську народну пісню «Ой не світи місяченьку» в обробці М. Лисенка; романс І. Шамо на слова В. Курінського «Дніпровський вальс».

У фортепіанній частині творчої зустрічі крім сольних номерів у виконанні Брейдона Древлоу (Ф. Ліст, «Liebestraum» №3; Ф. Шопен, Балада №2 та Дж. Гершвін, обрані п’єси з циклу «Книга пісень»), прозвучали також ансамблі для фортепіано у чотири руки М. Равеля (дві п’єси з сюїти «Ma mere l’Oye»: «Спляча красуня Павана» та «Чарівний сад») та К. Дебюссі (три п’єси з циклу «Шість античних епіграфів»: «Прикликати Пана, бога літнього вітру», «На безіменну могилу» та «Для танцівниці гримучої змії») у виконанні Брейдона Древлоу та провідного концертмейстера, старшого викладача кафедри Марії Попович.

Творча подія пройшла на безкінечно позитивній, творчій хвилі та мала численні схвальні відгуки від публіки й науково-педагогічного складу НАКККІМ та у соцмережах. Для глядачів та виконавців дуже цікавим та цінним був досвід міжнародного творчого діалогу між українськими та американським музикантами.