який було організовано за підтримки кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури, Інститут сучасного мистецтва НАКККіМ.

Цього дня на сцені виступали:
*Фомін Андрій Олександрович – піаніст, композитор, лауреат міжнародних конкурсів виконавської майстерності, провідний концертмейстер кафедри академічного і естрадного вокалу і звукорежисури ІСМ НАКККіМ;

*Попович Марія Олександрівна – меццо-сопрано, піаністка, лауреат міжнародних конкурсів виконавської майстерності, провідний концертмейстер кафедри академічного і естрадного вокалу і звукорежисури ІСМ НАКККіМ.

*Ведуча концерту:
Садовенко Світлана Миколаївна – заслужений діяч мистецтв України, доктор культурології, професор, в. о. завідувача кафедри академічного і естрадного вокалу і звукорежисури ІСМ НАКККіМ.

Програма концерту поєднала вокальні та інструментальні твори західноєвропейських та українських композиторів.

Дякуємо всім учасникам концерту за прекрасні світлі почуття і позитивні емоції, бажаємо молодим виконавцям успіхів та сподіваємось на подальші нові зустрічі!