23 листопада 2022 року в чудовій залі державного музею Книги та друкарства відбувся концерт Вокальної музики викладачів кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури ІСМ НАКККіМ - професора, народного артиста України Михайла Тищенка і заслуженого працівника культури України, доцента, кандидата педагогічних наук Валентини Мусієнко та здобувачів їх класів.

Майже півтори години музики та співу, подарованого Діаною Ємцовою, Марією Макотою, Артуром Сачуком, Анжелікою Купрійчук, Єлизаветою Жовнер, Максимом Ведінякіним, Катериною Гричаною, Георгієм Нечаєвим та Валентиною Мусієнко і Михайлом Тищенком! Майже 30 вокальних творів прозвучало під акомпаненемент  чарівної Катерини Іщенко, провідного концертмейстера кафедри, кандидата мистецтвознавства. В програмі концерту прозвучали відомі твори Руджеро Леонкавалло, Вінченцо Белліні, Антоніо Кальдара, Алессандро Парізотті, Вольфганга Амадея Моцарта, Джованні Баттісти Перголезі, Ріхарда Штрауса, Джоаккіно Россіні, Дж. Верді, а також вокальні твори знаних українських композиторів Миколи Лисенка, Семена Гулака-Артемовського, Георгія Майбороди та улюблені українські народні пісні. Високий рівень виконавської майстерності, артистизму, професіоналізму! Щиро вітаємо з проведенням чудового творчого проєкту, який вкотре продемонстрував гідний рівень підготовки наших здобувачів, та в чергове відкрив широкому загалу наших талановитих викладачів! Пишаємося ВАМИ! ВІТАЄМО!!! Бажаємо наснаги! До нових творчих зустрічей!