21.03.2023 року, на кафедрі академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (в.о. ректора НАКККіМ - доктор культурології, професор, заслужений працівник освіти України Ольга Копієвська) відбулася творча зустріч з народним артистом України, відомим співаком сучасності - Віктором Павликом!

Зустріч переросла у справжній майстер-клас, цікаве спілкування та демонстрацію професійної майстерності. Обмін творчими досягненнями, радість від спілкування, щирі емоції, нові завдання та плани на майбуття - так можна охарактеризувати першу зустріч здобувачів нашої Академії з Віктором Франковичем, який тепер є професором нашої кафедри (в.о. завідувача кафедри - доктор культурології, професор, заслужений діяч мистецтв України Світлана Садовенко) Інституту сучасного мистецтва (директор ІСМ НАКККіМ - кандидат мистецтвознавства, доцент Михайло Кулиняк). Концертмейстер - Андрій Фомін. Вітаємо наших здобувачів і щиро бажаємо творчих досягнень, злетів, успіхів. Запрошуємо абітурієнтів до нас на навчання мистецтву естрадного вокалу до класу професора Віктора Павлика!