Від НАКККіМ участь у круглому столі взяла проректорка з науково-педагогічної та виховної роботи Науменко Оксана Анатоліївна.
Учасники зустрічі обговорили питання взаємодії закладів позашкільної освіти та закладів вищої освіти, збагатилися знаннями, підвищили фаховий рівень, знайшли відповіді на питання щодо оптимізації діяльності сучасного закладу позашкільної освіти, організації дистанційного навчання, виявлення та поширення інноваційних технологій та кращого досвіду педагогів позашкілля в спільній роботі з викладачами ВИШів України




