Свято Миколая в НАКККіМ

19 грудня профспілка НАКККіМ разом зі студентським активом провела свято для дітлахів «Зустріч зі Святим Миколаєм».

Святий Миколай у своїй Резиденції в НАКККіМ персонально зустрівся з дітворою, яка була чемною і слухняною протягом року. Дітлахи привітали поважного дідуся віршами, цікавими розповідями, а маленький Кірюша, якому нещодавно виповнилося 2,5 роки, навіть подарував Святому Миколаю танок.

Завершилося свято в Лаврській Дзвіниці, звідки діти звернулися до Небес з проханнями до Господа захистити Україну, сотворити Чудо і подарувати українцям довгоочікуваний мир. Усі маленькі гості Святого Миколая отримали від нього яскраві і корисні подарунки й, сподіваємося, гарний настрій на весь новий рік.

Дякуємо нашій Профспілці і студентам Академії, що так дружньо товаришують зі Св. Миколаєм))