19 ЧЕРВНЯ 2023 РОКУ, У ПРИМІЩЕННІ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ МИСТЕЦТВ ТА МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ , МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ, ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ МИСТЕЦТВ ТА МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ В ПАРТНЕРСТВІ З ТОВАРИСТВОМ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ З ПЕРШОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ЗАКЛАДІВ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ. ЗАХІД ОРГАНІЗУВАЛИ В МЕЖАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОГРАМИ З МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я “ТИ ЯК?” ЗА ІНІЦІАТИВИ ПЕРШОЇ ЛЕДІ УКРАЇНИ ОЛЕНИ ЗЕЛЕНСЬКОЇ.
Викладачі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв успішно пройшли навчання та отримали сертифікати з надання першої психологічної допомоги:
БУГАЙОВА ОКСАНА ІВАНІВНА,
доцент, кандидат філологічних наук НАКККІМ ;
РЕВА ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА,
доцент, кандидат політичних наук, учений секретар Вченої ради НАКККІМ;
МАЗНІЧЕНКО ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА,
заступник завідувача кафедри дизайну середовища НАКККіМ,
архітектор, кандидат мистецтвознавства;
НАУМЕНКО ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА,
в.о.проректора з науково-педагогічної та виховної роботи, кандидат психологічних наук, доцент НАКККІМ.




