Благодійний концерт відбувся до Дня Матері та Дня Сім’ї у Солом'янського районі м. Києва.
В ошатній залі на Відрадному відчувалась особлива атмосфера захоплення чудовим співом відомого баритону і його талановитих учнів. Аура добра, краси і впевненості в майбуття. Концерт натхненно вела народна артистка України - Лариса Кадирова.
Артисти подарували глядачам гарний настрій та побажали, щоб кожна сім’я завжди була міцною фортецею, стіни якої зможуть витримати будь-які вітри, неприємності та напасті!!!




