Серед численних виконавців та композиторів, учасників цієї культурної події, цього року викладачі НАКККІМ також прийняли участь у його концертних заходах на різних концертних майданчиках столиці!

27 вересня, в рамках фестивалю у концертному залі Національної спілки композиторів відбувся концерт "Фортепіанні речиталі", на якому виступив композитор, провідний концертмейстер та старший викладач кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури - Андрій Фомін, з виконанням як власних творів ("Елегія", "Інтермеццо"#2, "Баркарола"), так і виконавши три п'єси для фортепіано за мотивами віршів сучасних німецьких поетів, композитора Всеволода Сиренка.

30 жовтня у Великій залі імені Василя Сліпака Національної музичної академії України імені Петра Чайковського, з великим успіхом відбулася світова прем'єра твору "Елегія" (Світлої Пам'яті Мирослава Скорика) композитора, заслуженного діяча мистецтв України, професора кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури - Віктора Степурка. Твір прозвучав у виконанні віолончеліста Гліба Саська та оркестру струнних інструментів "Київські солісти", під орудою диригента - Ігоря Пучкова.
Пишаємось нашими колегами та бажаємо їм подальших творчих успіхів!!!