Відбулося підбиття підсумків Всеукраїнського конкурсу ландшафтного мистецтва «Сад пам’яті».
Конкурс став платформою для втілення найсміливіших ідей у сфері ландшафтного дизайну, озеленення громадських просторів та інноваційного підходу до формування гармонійного середовища. Тема конкурсу «Сад пам’яті» надихнула учасників на створення концепцій, які поєднують естетику, функціональність та екологічну відповідальність.
Журі конкурсу, до складу якого увійшли професіонали: ландшафтні архітектори, архітектори, дизайнери, митці, відзначили креативність учасників та увагу до деталей. Всеукраїнський конкурс ландшафтного мистецтва довів, що ландшафтне мистецтво це не просто прикраса простору, а інструмент сталого розвитку, оздоровлення міського середовища та формування культурної ідентичності.
Головна мета Конкурсу полягала у:
Творчому розвитку здобувачів освіти шляхом залучення до розробки сучасного ландшафтного дизайну.
• Увічнення пам'яті про героїчний подвиг випускників Академії, які віддали своє життя за свободу та незалежність країни. Вони стають символами мужності, патріотизму та самопожертви.
• Популяризація сучасного підходу до створення громадських просторів.
• Вплив на формування естетичних цінностей у сприйнятті та проєктування міського середовища.
• Введення арт-терапевтичних прийомів для відновлення емоційного стану відвідувачів.
Члени журі виставили оцінки за основними критеріями:
сучасний підхід до проєктування;
творча майстерність автора;
оригінальність розкриття теми;
екологічність.
Члени журі провели обговорення та оцінювання проєктних пропозицій від учасників Всеукраїнського конкурсу «Сад пам’яті» та визначили переможців конкурсу.
Переможці конкурсу:
Лауреат ІІ ступеня
Рожко Єлизавета Андріївна проєкт
Дубина Ольга Олександрівна проєкт
Лауреат ІІІ ступеня
Мережко Олександра Олександрівна проєкт
Гіль Ганна Андріївна проєкт
Азаров Павло Романович проєкт
Дипломи за посиланням
Подяки за посиланням
Сертифікати за посиланням




