18 червня 2025 року об 15.00 в аудиторії 223 корпусу №7 відбувся творчий показ-іспит з дисципліни «Режисура театралізованих видовищ та свят» режисерської групи 2-го курсу БСМ-11-23 з (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович).
Свої режисерські роботи представили 5 студентів групи. На показі-іспиті були присутні другий викладач курсу, старша викладачка кафедри Богдан Оксана Віталіївна, доцент НАКККіМ Кратко Юлія Володимирівна, студенти різних курсів та батьки студентів 2-го курсу. Всім студентам було надано завдання зробити постановку конкретного свята чи обрядової дії. Здобувачі самостійно підготували сценарний план, написали літературний сценарій, зробили сценарно-режисерську експлікацію та провели повний комплекс репетицій по своїй темі.
Першим свою режисерську роботу продемонстрував Рома Половко – Свято «День охорони навколишнього середовища».
Другою свою роботу показала Комарецька Ірина – «День захисту дітей». Режисером третьої роботи виступила Поварчук Анастасія – «Свято медичного працівника». Четверта робота була обрядова – «Свято Івана Купала» зробила Кириченко Марина. І остання, п’ята робота – нове свято «День батька», що відзначається в Україні 15 червня підготувала Євстігнеєва Тетяна.
В кожній роботі студенти залучали до свого показу глядачів, таким чином демонструючи основну особливість режисури театралізованих видовищ та масових свят, а саме, постійне перетворення глядачів на учасників заходів і вирішення всіх проблем і конфліктних ситуацій за допомогою глядацької аудиторії.
Студенти самостійно підбирали собі яскраві образи, костюми та інший реквізит. Показ пройшов на одному диханні, весело, цікаво та дуже емоційно.








